این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته به آن می باشد
طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بازدید کنندگان باید بالای 18 سال باشند

قهوه - قهوه جوش - قهوه ساز

پاسارگاد تاباک نماینده انحصاری پخش محصولات برند معتبر کافه آرتین می باشد

مشاهده سایت

فروشگاه پاسارگاد تاباک

فروش انواع سیگاربرگ و سیگارپیچ

مشاهده سایت

وب سایت مرکزی پاسارگاد تاباک

پاسارگادتاباک تخصصی ترین اسموک شاپ در ایران

مشاهده سایت

فروش پیپ

پاسارگاد تاباک ارائه دهنده انواع پیپ و ادوات آن

مشاهده سایت

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام قهوه در دنیا بیشترین کافئین را دارد؟
سلام به همه علاقه مندان به قهوه در این پست قصد دارم قهوه ای رو معرفی کنم که در بین قهوه ها بیشترین کافئین رو داره. شاید شما هم که زیاد قهوه میخورید این سوال براتون پیش اومده باشه که واقعا کدوم قهوه بیشترین کافئین رو داره. در پاسخ به این سوال باید عرض کنم که قهوه روبوستا در بین قهوه ها بیشترین کافئین رو داره حتی شاید براتون جالب باشه که میزان کافئین این قهوه دو برابر قهوه عربی است.تعدادی از بهترین قهوه های موجود در ترکیب خود درصد کمی هم روباستا دارند. تنها به این دلیل که عربیکا دان بهتری است نسبت به روباستا به این معنی نیست که روباستا باید به طور کلی از شیشه های قهوه فوری برای همیشه حذف بشود و هیچ نقشی در ترکیبات قهوه نداشته باشد. مقدار اندکی از روباستا میتواند ترکیبی مطلوبی را خلق کند و به کیفیت آن نیز بیفزاید.روسترها و ترکیب کننده های معروف ایتالیایی قهوه, به طور قاطع همگی بر این باورند که مقداری روباستا میتواند قدرت و طعم بهتری به قهوه ببخشد.به همین دلیل همیشه پنج شش و یا هفت درصد روباستای با کیفیت را اضافه میکنند تا طعم قهوه را بهبود ببخشند و طعم عالی قهوه عربیکا را بی نقص کند. در بریتانیا و ایرلند به ندرت میتوان روباستا را در ترکیبات محبوب قهوه پیدا کرد اما در ایتالیا و برای دیگر روستر های حرفه ای دنیا استفاده از قهوه روباستا به هیچ وجه نامطلوب نیست و حتی دلیل اینکه چرا اکثرا پشت به قهوه روباستا میکنند را متوجه نمیشوند. اگر فیلم هوش سیاه رو هم یادتون باشه، شخصیت هوش سیاه مدام از این نوع قهوه میخورد که حتی در خود این فیلم هم از درصد بالای کافئین این قهوه متعجب شده بودن. البته اینو هم باید بگم که امروزه کانال های زیادی هست که برای فروش قهوه در تلگرام و یا برنامه مشابه تلگرام دارن فعالیت میکنن باید دقت داشته باشید که فریب این کانال ها رو نخورید چرا که اینها قهوه اصل رو به شما نمیدن معمولا.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان