این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

تکنیک های پیپ کشیدن

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

مطالب و اطلاعات بسیاری در مورد اینکه چطور پیپ کشیدن را شروع کنید در دسترس است اما در مورد متد ها و تکنیک های اسموک پیپ متاسفانه اطلاعات چندانی در دسترس نیست !

آماده سازی و بارگذاری توتون، روشن کردن و تمپ کردن و ... همگی مهارت های لازم و ضروری برای پیپ کشیدن و لذت بردن از آن است اما اصول مهمتری نیز در زمینه پیپ کشیدن وجود دارد که همین اصول عادات هر شخصی در هنگام پیپ کشیدن را در طول زمان شکل می دهند !
بهمین منظور سعی بر این دارم که در این سری از مقالات در حد توان ،  درباره متدها و تکنیک های مختلف پیپ کشیدن صحبت کنم و توضیحاتی در این زمینه خدمت دوستان ارائه کنم .
به این نکته مهم توجه داشته باشید که تکنیک های اسموک مانند یادگیری شنا و یا دوچرخه سواری است ،  در این مورد تمام نکات لازم را میتوان توضیح و یا حتی نشان داد ولی یادگیری آن به خود فرد ،  ظرفیت و توانایی ها و چگونگی انجام تمرینات بستگی دارد ،  چه بسا از لحاظ تئوری یک تکنیک را کاملا فراگیرید اما در مرحله اجرا موفق نباشین .
نگران نباشید ! تمرین ،  صبر و ممارست کلید حل مشکل است .
اگر یک تکنیک نشد ! تکنیک دیگر را فراگیرین ،  حتی میتوانید بعد از فراگیری تمام تکنیک ها ،  در آخر روش و متد خاص خود را در پیش گیرید .

با دریافت مشاوره از تیم ما پیپ مناسب خود را انتخاب کنید!

خواندن 6400 دفعه