این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

فرم های مختلف پیپ : فرم Oval CHAMBER

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

پیپ هایی با کاسه بیضی شکل که به اصطلاح Oval Chamber و یا Oval Bowl نامیده می شوند ، پیپ هایی با ساختمان و طراحی خاص هستند که در دوره ای بسیار رونق داشتند اما به دلیل همین طراحی ویژه و خب کمی سخت تر شدن ساخت آن و زمان بر بودن مراحل طراحی و تولید و همینطور به دلیل نیاز به مهارت در استفاده از آن به دلیل نحوه عملکرد خاص و متفاوت این فرم پیپ که می طلبد مصرف کننده حرفه ای از آن استفاده کند ، ساخت آن از صورت عمومی به حالت خاص و در تعداد اندک تبدیل شد .

طراحی خاص این نوع فرم پیپ به این دلیل بود که ضخامت کاسه پیپ کمتر شود و قرار گرفتن آن در جیب و یا کیف راحت باشد و برجستگی کمتری ایجاد شود .

ولی خب همین طراحی استفاده از آن را نیازمند دقت و مهارت خاص کرد ، به دلیل شکل بیضی کاسه پیپ سوختن توتون طبق روال سایر پیپ ها نیست و اسموک آن نیاز به ترفندهای خاصی دارد .

ساخت این نوع فرم کاسه نیز نیازمند ترفندها و مهارت های ویژه ای است برخلاف سایر پیپ ها که داخل کاسه بصورت گرد و فقط با ایجاد یک سوراخ ساخته میشود ، در ساخت این نوع پیپ نیازمند ایجاد دو سوراخ و اتصال و یکی کردن آنها و ایجاد شکل بیضی در آخر کار است .

فرم Oval CHAMBER

پاسارگاد تاباک ارائه دهنده خدمات حرفه ای در زمینه خرید پیپ, توتون و سیگار برگ

 

خواندن 2526 دفعه