این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

معرفی توتون پترسون اسپشیال ریزرو 2015

این مورد را ارزیابی کنید
(13 رای‌ها)

 

این توتون در ادامه سنت پترسون در تولید توتون اسپشیال ریزرو که هر ساله بعنوان یک ترکیب استادانه تحت این نام عرضه میشود , در سال 2015 ارائه شده است و این بار به مناسبت جشن صد و پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت  این ترکیب لاکچری که شامل ویرجینیای لوز کات و بلک کاوندیش شیرین و ملایم و برلی است از این توتون رونمایی شده است .

طعم های طبیعی موجود در این توتون که بطور استادانه و با ظرافتی خاص با مزه های میوه ای و مرکباتی و با شیرینی خاصی ترکیب شده اند به همراه رون نت دلچسب آن , همگی نشان از یک ترکیب با کیفیت و لوکس می باشند .

اسپشیال ریزرو 2015 ترکیبی از ویرجینیای لوز کات شده به رنگ قهوه ای روشن با برشهای درشت تر و در زیر آن برشهای ریبون قهوه ای خرمایی رنگ و در سطحی پایین تر برشهای قهوه ای تیره بهمراه تکه های به رنگ خاکستری مایل به قهوه ای و همچنین مشکی , می باشد .

به محض بازکردن درب قوطی رایحه میوه های تابستانی و مرکباتی مشام شما را نوازش میکند .

ترکیبی بسیار لوکس و زیبا , مهیا شده برای اشموک شما .

براحتی آتش میگیرد و میسوزد و تا انتها میتوانید از مصرف این توتون در آرامش کامل لذت ببرید .

توجه داشته باشید اگر قصد خرید این توتون را دارید سریعتر اقدام کنید چون این توتون در تعداد کم به مناسبت صد و پنجاهمین سالگرد شرکت تولید شده .

 

خواندن 3628 دفعه