این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

معرفی توتون Dunhill Nightcap

در همین ابتدا باید گفت این محصول نیازی به معرفی ندارد .

می توان گفت یکی از متعادل ترین ترکیبات سبک انگلیش است و شاید بتوان آن را در صدر این جدول قرار داد البته به نظر نگارنده .

یک هارمونی بی نظیر از لاتاکیا , ویرجینیا , اورینتال و پریک که در کنار هم قطعه ای زیبا و دل نشین بنام نایت کپ را در دل شب برای دوستداران این سبک به ترنم در می آورد .

لازم به ذکر است که تمام عناصر این ترکیب در نوع خود بی نظیر و به سبک و روش خاص و انحصاری عمل آوری شده اند .

در همان ابتدای کار با باز کردن درب قوطی با استشمام عطر و رایحه این توتون تمام توصیفات و تعریفات در برابر آن ناچیز به نظر می آیند .

جزء اصلی این ترکیب لاتاکیاست که نقش خود را به نحو احسنت ایفا می کند و در ادامه ویرجینیا , اورینتال و پریک به نقش آفرینی می پردازند .

براحتی آتش می گیرد و به زیبایی می سوزد , خنک و آرام , و در انتها جز خاکستری زیبا و خاطره ای ماندگار چیزی باقی نمی ماند .

فقط به یاد داشته باشید این توتون مقدار نیکوتین بالایی دارد , پیشنهاد میکنم برای پایان خوش یک روز پر از مشغله و استرس , البته پس از صرف شام یا چیزی در همین مایه ها و پر شدن شکم مبارک , بنشینید و از کشیدن این توتون نهایت لذت را ببرید .

در انتها باید عرض کنم :

شانس لذت بردن از این قطعه زیبا و ماندگار هنری ( نایت کپ ) اثر هنرمند بزرگ عالم پیپ و توتون , آلفرد دانهیل کبیر را , حتی برای یک بار هم که شده از دست ندهید .

خواندن 1427 دفعه