این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

مرغوب ترین توتون پیپ

این مورد را ارزیابی کنید
(60 رای‌ها)

دوستان سوالی داشتند که تست و بررسی توتون های کم یاب چه سودی برای اعضای انجمن دارد ؟
جواب سوال ساده است اعضای تیم مدیریت انجمن پیپ در تهیه توتون ها و بلند کردن توتون ها نقش دارند و زمانی که توتون های کم یاب را برایشان تهیه می کنیم آن هم با قیمت های بالای آن یعنی هر قوطی بیت 27 یورو تا حتی 37 یورو ، تا تست کنند با طعم و مزه های توتون های مختلف آشنا می شوند و سعی بر آن می شود که مشابه آن در داخل با قیمتی پایین تر تقدیم شما شود.

مرغوب ترین توتون پیپ

 

 


مجموعه پاسارگادتاباک و کافه آرتین و انجمن تخصصی پیپ ایران

بعد از سال ها تجربه و تلاش ماسترو رحیمی و برخورد های رو در رو با شما مشتریان عزیز تلاش کردند بهترین بلند های تخصصی توتون را برای مشتریان تهیه و توتون های خاصی فرآوری نمایند که مدتی توسط مشتریان و اساتید محترم انجمن پیپ تست و بررسی شد .

استاد کامران به عنوان تنها تستر توتون ایران نقش مهمی در تهیه توتون های پیپ مربوطه را داشتند و همین جا از ایشان قدر دانی می نمائیم.

آدرس : ميرداماد،رزميردامادطبقه دوم
 شماره تماس : ٠٩٣٥٢٢٠٠٠٧٧

توتون های سری وینسنت پاسارگاد تاباک

حال بعد از مدت ها بررسی به بسته بندی استاندارد رسیدیم که ارزش این توتون های دست ساز را دو چندان می کند و هنر استاد فرامرز فریدی در طراحی بسته بندی این محصول نشان کار گروهی است.
ماسترو رحیمی این بلندر توتون ، شما را به استفاده از این اثر هنری توتون پیپ سری وینسنت دعوت می نماید.

 

 

خواندن 38916 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 14 مهر 1398 09:22

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید